Сьогдні купувати квитки через інтернет вкрай зручно. Не треба нікуди їхати, стояти в черзі або чекати кур'єра, оплачувати послуги доставки, резервування, більш того, при покупці квитка онлайн можна спокійно вибрати місце і час подання, і отримати заповітний пропуск на бажане видовище на електронну пошту.

Ще одна приємність - сучасний електронний квиток не можна втратити або порвати, забути в касі або будинку. Хоча, перше вже невірно. Вкрай поширене шахрайство якраз і пов'язане з крадіжкою електронних квитків.

 

Як працює електронний квиток?

Після того, як квиток оплачений, в базі даних організатора зберігається унікальний штрих-код, який буде сканувати контролер перед виставою. Якщо хтось зможе сфотографувати штрих-код квитка до того, як ви пройдете в зал, у нього теж може виявитися діючий квиток на концерт зможе пройти той, хто першим пред'явить квиток на вході.

Що робить шахрай, щоб вкрасти квиток?

Якщо ви похвастаетесь в соцмережах, що збираєтеся на довгоочікуваний концерт або спектакль, і викладіть фотографії квитків, ви ризикуєте, що шахрай з вашої фотографії зможе скопіювати штрих-код квитка. Навіть якщо фотографія була не дуже хорошої якості, після обробки в графічному редакторі можна отримати досить чітке зображення штрих-коду, який, власне, і є перепусткою.

Навіщо крадуть квитки?

Шахрай не піде на подання сам. Для того щоб отримати гроші, він просто перепродасть квиток зі знижкою.

З вищесказаного можна зробити висновок, що не варто викладати фотографії квитків в інтернет. Якщо хочете похвалитися щасливим очікуванням, викладіть фотографію зірки, яку бажаєте побачити, чи афішу вистави.