Сама по собі робота не представляє нічого складного. Мається на увазі, що людині на пошту приходять різні опитування, а він проходить їх, відповідаючи так, як насправді думає, і за це отримує гроші. Але в подібній роботі, якщо таку діяльність можна так називати, є і свої «перешкоди».

По-перше, кожному, хто захоче почати заробляти подібним чином, потрібно буде пройти довгу реєстрацію, протягом якої будуть задавати дивні для деяких питання. Наприклад, не всім приємно відповідати докладно, де, як і коли вони живуть, вказувати номер будинку та квартири. Однак, деякі сайти-опитувальники пропонують саме таку анкету. Безумовно, у такого допиту є свої причини. Саме від того, як людина відповість на питання, що стосуються отриманої освіти, і буде залежати частота опитувань. Але тут-то і криється перша перешкода. Проблема в тому, що для проходження конкретних анкет замовникам потрібні відповідні люди. Іншими словами, на опитування на тему медицини краще отримати відповідь від того користувача, який має профільну освіту. Саме тому так рідко приходять платні опитування: за місяць їх кількість може скласти три, а то й два примірники. Це, звичайно ж, не сильно вплине на фінансовий стан виконавця, адже за одну анкету платять не так вже й багато.

По-друге, деякі опитування не так довго зберігаються. Тобто, в той момент, коли людина бачить повідомлення про доступною анкеті і переходить з нього, він часто може бачити напис, зміст якої буде зводитися до того, що виконання цієї роботи вже не потрібно. Це пов'язано з тим, що деяким дослідникам» досить дізнатися думку тисячі осіб. А це означає, що виконавець повинен прямо-таки помешаться на регулярному моніторингу своєї пошти. І те, подібний варіант роботи не гарантує, що виконавцю «дістанеться» анкета.

Звичайно ж, сама ідея такого легкого заробітку не так вже й погана. Однак, над її виконанням доведеться подумати ще довгі роки. Адже поки на подібних анкетах збагачуються лише замовники, котрі безкоштовно і швидко виконують свою роботу, але все-таки чужими руками.