Перший блогер, яким буде приділено увагу в цій статті – Олена Шандор.

Ця дівчина живе в Англії. Вона працювала кухарем протягом восьми років. Олена наполегливо працювала, щоб досягти своєї мрії. От тільки через деякий час вона вирішила змінити своє життя. На це вирішуються багато людей в тридцять років.

 

Отже, сьогодні її знають не тільки, як кухаря, але і медіа-особистість. Дівчина вміє модно одягатися. Також вона захоплюється готуванням.

Шандор – талановитий кухар і блогер. Дівчині подобається придумувати нові рецепти. Олену надихають поїздки в різні країни. У своїх стравах дівчина поєднує різні кухні. Ними вона тішить свою сім'ю. Такого ж принципу дотримується і в моді. У блогерши не завжди виходить вдало створювати образи, але дівчина завжди підходить до роботи над своїм іміджем творчо. Також у Олени Шандор є окремий блог для тих, хто цікавиться румунської та середземноморськими кухнями.

Далі поговоримо про Хелен Ма. Ця дівчина народилася в Лос-Анджелесі. Вона веб-дизайнер, мама і модний блогер. У неї чудово виходить все це поєднувати і добре виглядати навіть під час прогулянки. Щоб у цьому переконатися, достатньо відшукати в інтернеті її блог і подивитися деякі її фотосесії.

Дівчина давно захоплюється модою і не боїться експериментувати. Для своїх образів вона найчастіше вибирає взуття на підборах і елегантний одяг. Майже у всіх її образах можна помітити так званий дрібний штрих. Її передплатники його називають привітом від Хелен.

Раніше дівчина працювала тільки веб-дизайнером. Але вона зрозуміла, що не варто обмежуватися цим. Це сталося під час її вагітності. Хелен захотіла спробувати себе в чомусь ще. У своїх образах вона поєднує різні стилі, і результат виходить дуже цікавим.

Нарешті, варто сказати кілька слів про американському блогері Франчесці Фелікс. Вона народилася в місті Сан-Дієго. У неї є хлопець. У планах дівчини – обзаведення сім'єю. Сьогодні Франческа спілкується з власниками модних брендів і розкручує власний сайт.

Вона вирішила створити свій блог, щоб розповісти про погляди на моду. Також дівчина займається розвитком власного стилю, в чому їй допомагає її хлопець.

Подивившись фото Франчески, передплатники можуть помітити, що її стиль ще не сформований. Її фотографії зроблені спонтанно. Натомість, вона фотографується в одязі, яку носить у повсякденному житті і тому відчуває себе комфортно.