ТУРИЗМ, ПОДОРОЖІ * Мандрівникам *

Відповіді
 •         Єгипет. Одна з найпопулярніших країн для відпочивальників. Клімат унікальний, тут купальний сезон триває практично круглий рік. Осінь - самий кращий час для турпоїздок.

  Відповідь від Еля
  7 роки тому
  0 0
 •    Греція. З середини травня по кінець жовтня тут купальний сезон. Країна примітна не лише кліматом, але і пам'ятками.

  Відповідь від Генерал
  7 роки тому
  0 0
 •       Туреччина. Країна знаходиться в субтропіках, практично завжди тепло. Проте їздити в Туреччину краще навесні або осінню, оскільки влітку часто буває нестерпна жара. Оксамитовий сезон тримається до кінця жовтня. Туроператори рекомендують їхати в Белек, Сиде і Аланью.

  Відповідь від Олеся
  7 роки тому
  0 0
 •   ОАЭ. У цю пору року погода досить жарка. Священний місяць Рамадан до цього часу вже закінчиться. І туристам буде де і як розважитися. До того ж, в цей час не так жарко, як влітку. Цікава деталь - в оксамитовий сезон на вулицях Дубая з'являться таксі, керовані жінками і призначені спеціально для жінок. Відрізнити такі машини можна по рожевому даху.

  Відповідь від Аллита
  7 роки тому
  0 0
 •      Туніс. У цій країні комфортно відпочивати саме в жовтні, температура повітря +29С°, води +22С°. Купальний сезон триває до середини листопада. До того ж в жовтні в готелях надаються 30-50% скидки на розміщення. Заощаджені гроші можна витратити на курс таласотерапії.

  Відповідь від Ильницкий
  7 роки тому
  0 0
 •      Франція, Італія, Іспанія - більше підходять для екскурсій, ніж для валяння на пляжі. У Франції можна відпочити на Блакитному березі, побувати в музеї Ніцци, відвідати Палац Фестивалів і пройтися по променаду Канн, пограти в казино Монако або погуляти в одному з парків Жуан Ле Піна. Ласунів порадує поїздка в італійське місто Перуджа - на батьківщину шоколаду.

  Відповідь від Ильницкий
  7 роки тому
  0 0
 •      Таїланд. Сезон в цій країні починається з листопада, коли закінчуються зливові дощі. Туристам надається безліч турів і екскурсій.

  Відповідь від Друг В.
  7 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу Мандрівникам
 • Відповідь від Guest
  Тільки що

Питання сайту