Відповіді
 •     В першу чергу, ще перед початком процесу очищення, будь-які срібні вироби слід протерти від пилу і видалити з них бруд, для чого їх просто треба буде вимити у водному розчині рідкого мила або шампуню (також можна використовувати засіб для миття посуду).

      Далі вже можна переходити до процесу очищення срібла від чорного нальоту і для цього підійде будь-який з приведених способів - можна використовувати те, що у вас є в господарстві.

      В першу чергу для такої мети підійде зубний порошок, в невелику кількість якого слід умочити мокре вироби з срібла, ну і потім натирати м'якою тканинною ганчірочкою.
  Відповідь від Николай
  7 роки тому
  0 0
 •        Також можна використовувати суміш зубного порошку і нашатирного спирту (засіб має бути консистенції вологої кашки) - в цьому випадку для чищення підійде ватний тампон, яким треба наносити невелику кількість суміші і відтирати забруднення.
  Відповідь від Шурик
  7 роки тому
  0 0
 •      Ще для очищення срібла підійде розчин нашатиря з водою в співвідношенні один до десяти: на десять частин води треба узяти одну частину нашатирного спирту і в отриманому розчині залишити відмокати виріб приблизно на 20-40 хвилин, при цьому стежачи за мірою очищення. Ну а після цього виріб необхідно буде протерти досуха.
  Відповідь від Люда С.
  7 роки тому
  0 0
 •    Беремо той виріб, який власне і потребує чищення. Кладемо його в чашку або піалу (кераміка). Додаємо чайну ложку солі і шматочки зім'ятої фольги. Розмір фольги при цьому має бути не менше долоньки. Заливаємо водою срібло, сіль і фольгу. Ложкою перемішуємо і чекаємо. Вже через п'ятнадцять хвилин ваше колечко, ложка або що ви там відправляли на чищення, повністю звільниться від темного нальоту, стане світлим і таким же красивим, як тільки куплене.

     Якщо наліт на срібному виробі дуже стійкий і старий, загорніть виріб в шар фольги, додавши в неї чайну ложку води і чайну ложку солі. Загорніть виріб. Опісля пів години розгортайте фольгу, срібний виріб промийте з содою під краном і усе. Виріб чистий! Суть цього методу в наступному: фольга і сіль вступають в хімічний зв'язок з сріблом, при цьому увесь наліт знімається з поверхні срібла. Усе просто.

  Відповідь від Бос
  7 роки тому
  0 0
Схожі теми
Теми з розділу Аксесуари та інше
 • Відповідь від Guest
  Тільки що

Питання сайту