Для початку використання опції, що дозволяє здійснювати дзвінки в Slack, насамперед, увімкніть цю функцію, використовуючи Налаштування команди" => вкладка Дзвінки". Як тільки ви активуєте цей режим, вам відразу стануть доступні дзвінки. Опція працює на Mac, Windows і iOS. Що стосується групових конференцій, ними зможуть скористатися лише ті користувачі, які використовують платні версії програми.

Як тільки активація буде виконана, всі люди з адресної книги отримають повідомлення про доступність цієї функції. Слідом за цим, біля кожного контакту буде додано значок із зображеним на ньому маленьким телефоном. Натиснувши на значок, буде здійснено дзвінок тій чи іншій людині.

На даний момент Slack набирає популярність у світі, обходить конкурентів, і багато сьогодні вважають його самим перспективним стартапом з усіх існуючих. Slack прагне подолати навіть Skype, і додавання в програму функції відео-дзвінків стало великим кроком для зміцнення конкурентних сил, що розвивається, додатки.

Деякі експерти навіть висловлюють зухвалі припущення, що настане такий день, коли Slack "вб'є" Skype, але, при всьому цьому, на сьогоднішній день поширеність Slack'а в світі дуже мала в порівнянні з гігантом Skype, і молодий програмі потрібно, безумовно, розширювати свою власну базу, перш ніж можна буде вести мову про серйозної конкуренції.