Відповіді

 •     1. документи, що встановлюють право
      2. санітарно-епідеміологічна експертиза
      3. санітарно-епідеміологічне ув'язнення
      4. ліцензія на вид діяльності

  1 крок
  Вигідно розташовувати аптеку у висотних будинках.

       Перш, ніж відкрити аптеку, вирішите - будете ви її будувати або візьмете в оренду відповідну будівлю. Якщо ви почнете будівництво, то спочатку оформите усі документи на ділянку і візьміть в адміністрації або архітектурі дозвіл на будівництво аптеки. Вибирайте таке місце, яке відвідується багатьма людьми впродовж дня, : район поліклініки, поряд із зупинкою або великим магазином і так далі. Це допоможе в майбутньому забезпечити хороший товарообіг.

  2 крок

        При самостійному будівництві обов'язково вимагайте у продавців будівельних матеріалів копії документів, що підтверджують їх якість, - вони знадобляться, коли ви проводитимете санітарно-епідеміологічну експертизу.

  3 крок

    При оформленні оренди приміщення ретельно перевіряйте документи. Краще всього орендувати приміщення за участю юриста, який знає усі тонкощі цього заходу.

  4 крок

     Потім оформите державну реєстрацію права, як індивідуальний підприємець або як юридична особа. Для цього вам треба звернутися до податкової інспекції за місцем проживання або розташуванням аптеки.

  5 крок

       Підготуйте усі інші необхідні документи: програму виробничого контролю, особисті медичні книжки співробітників з пройденим медоглядом, їх сертифікати фахівця, вивіску аптеки і так далі...

  6 крок

     Отримавши на руки документи, що підтверджують реєстрацію вашої аптеки в єдиному державному реєстрі (ОГРН, ИНН), вирушайте в Центр гігієни і епідеміології, який виберете самі. Цей Центр повинен мати у свою чергу право проводити експертизи і акредитовану лабораторію. Що усі підтверджують це право документи ви можете знайти в Куточку споживача в цій організації. Тут ви пишіть заяву на ім'я головного лікаря, в якому викладаєте суть питання. Впродовж місяця фахівці служби проводять експертизу і видають вам заключення експертизи. Проведення санітарно-епідеміологічної експертизи - послуга платна.

  7 крок

     З експертним заключенням вирушайте в Укрпотребнадзор за місцем проживання або розташування аптеки. Тут пишіть заяву на ім'я керівника і додаєте експертне заключення. Чекаєте впродовж місяця і отримуєте бажане санітарно-епідеміологічне заключення на вид діяльності. Воно видається безкоштовно.

  8 крок

         І тільки тепер ви можете вирушати за ліцензією на фармацевтичну діяльність в ліцензуючий орган - місцеве відділення Федеральної служби по нагляду у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку. Пишіть заяву, додаєте увесь пакет документів і чекаєте впродовж місяця свою ліцензію.

  9 крок

       Отримавши ліцензію, ви можете спокійно працювати, оскільки юридично маєте на це повне право. Перша планова перевірка вашої аптеки контролюючими органами буде не раніше, ніж через три роки.

  Відповідь від Сергей В.
  7 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу Власний бізнес
 • 0
  Відповіді
  Как заработать на форексе?
  В розділі Власний бізнес, запитав Танюшка 7 роки тому
 • 0
  Відповіді
  Який бізнес найбільш прибутковий?
  В розділі Власний бізнес, запитав Николай 7 роки тому
 • Відповідь від Guest
  Тільки що

Питання сайту