Mindfulness Meditation

 

Дуже проста у використанні програма з різноманітними рівнями, які розділені по тривалості. Тільки початківці можуть почати свої щоденні заняття медитацією з п'яти хвилин, а більш досвідчені вибрати рівень складніше з тривалістю від 10 хвилин і довше.

OMG. I Can Meditate!

Відразу обмовимося, програма платна. Безкоштовний пробний період надається тільки на перші 7 днів. На захист програми можна сказати, що воно було рекомендовано багатьма впливовими виданнями. Додаток повністю зроблено англійською мовою, так що без хоча б базових знань вам його скачувати нічого.

The Mindfulness App

Ще одна хороша програма з різними рівнями, але побудовані вони трохи інакше. Медитації пропонується проводити від почуття до почуття (від концентрації на своєму диханні до відчуття вселенської подяки). Додаток дуже простий у використанні.

Smiling Mind

Якщо зовсім просто, то це свого роду таймер. Він підраховує кількість часу, витраченого на медитацію, а також заохочує своїх користувачів віртуальними нагородами за старанність.

Zenify

Прекрасне додаток російською мовою для розвитку усвідомленості. Додаток постійно дає вам вказівки до дії, розповідає, як прийти в стан усвідомленого спокою. Є можливість поставити нагадування, щоб практикувати усвідомленість в потрібний час. Крім того, у додатки дуже милий приємний інтерфейс.