Вам знадобиться

  • - набір викруток;
  • - мультиметр;
  • - робочий провід USB;
  • - джерело живлення (зарядний пристрій).

Інструкція

1

Першим кроком до ремонту буде розуміння того, що всі дії ви робите на свій страх і ризик. Із-за неправильних дій або інших факторів, апарат може «померти» остаточно. Особливої уваги потребує робота з акумулятором і струмом. Акумулятор не повинен бути великим, зовнішні лінії повинні бути рівними, в іншому випадку це загрожує травмами і спалахом. Якщо ви погано уявляєте що таке вольти і ампери - рекомендується утриматися від самостійного ремонту.

2

Для початку потрібно перевірити стан акумулятора. Найчастіше клеми зовнішнього акумулятора підписані плюсом і мінусом (в іншому випадку слід поміряти мультиметром). Увімкніть мультиметр в режим постійного струму (див. керівництво до пристрою) і притуліть до клем, дотримуючись полярності. Якщо заряд акумулятора менше 3,3-3,4 (найпоширеніше напруга - 3,7), то можлива проблема в акумуляторі і тоді переходимо до кроку 3. Якщо напруга вище 3.3 - до кроку 4.

 

3

Отже, напруга нижче 3.3 Ст. Акумулятор старого смартфона необхідно «розгойдати», тобто подати на нього напругу, минаючи всілякі фільтри і контролери, розташовані на платі гаджета. Саме вони найчастіше не пускають струм на батарейку з сильну розрядки. Візьміть старий кабель USB, оголений і акуратно зачищений з одного кінця в інший кінець вставте зарядний пристрій та увімкніть його в розетку. Мультиметром визначте «плюс» і «мінус» на кінці кабелю USB (для подробиць все ж прочитайте керівництво до мультиметру). Після того як полярність встановлена, то слід підключити (притулити) дроти до клем акумулятора з відповідної полярності. Далі слід дочекатися заряду батарейки, зазвичай 10-13 хвилин вистачає, головне, щоб напруга була не нижче 3,55-3,6 В, його слід періодично міряти мультиметром. Коли вольтажу вистачає - спробуйте повернути батарейку на місце і включити гаджет. Якщо смартфон не включається - переходимо до наступного кроку.