Складно сказати, що в кадрах зі старту продажів нового iPhone правда, а що брехня. Можливо, більшість з тих, хто вистоювали у велетенських чергах і купували по кілька телефонів, просто найняті актори, але факт є факт - інтерес до моделі.

iPhone 7: більше, вище, швидше

 

А ще він гарніше, на смак тих же "яблоководов". В цей раз iPhone випущений в кількох кольорах, але найбільш бажаний покупцями - чорний. iPhone 7 і iPhone 7+ в глянцевому або матовому корпусі виглядає дуже солідно. Форма, розміри, порівняно з попередньою, 6 моделлю, практично не змінилися.

Ще одне важливе нововведення - захищеність від пилу і вологи. Однак з телефоном не варто купатися чи кидати його у вугільний кар'єр. За стандартами захисту, iPhone 7 витримає невелике підводне пригода тривалістю до 30 хвилин, проте офіційно заявлено, що гарантія не покриває проблем, пов'язаних з такого роду неприємностями. Крім того, новенький iPhone 7 виявився міцніше свого молодшого брата, але кидати його не рекомендується.

Цікава зміна - основна кнопка перестала бути механічною. Тепер її робота імітується вбудованим вібромотором, який відповідає також за багато ефекти, в тому числі, ігрові.

Так, смартфон став швидше, користувачі, які тестували новинку, радісно викладають скріни результатів, які дійсно показують пристойні цифри.

Любителів посидіти в інтернеті iPhone 7 порадує підтримкою останнього покоління LTE, що дає можливість передавати навіть дійсно об'ємні файли за мінімально можливу кількість часу (там, де ці стандарти підтримуються оператором).

iPhone 7: а ось і проблеми

Але довго в інтернеті з iPhone 7 не посидиш або сучасні ігри не пограєш. Відзначається, що в такій ситуації акумулятор працює лише близько 4-5 годин.

В iPhone 7 немає звичного роз'єму для дротяних навушників, і для багатьох користувачів це є проблемою. Виробник прикладає фірмовий перехідник з Ligthning на мініджек, що ситуацію не полегшує, адже при зарядці музику через навушники вже не послухати. Рішення цієї нової проблеми - док-станція за досить високою ціною. Представники Apple, правда, рекомендують купувати їх фірмові бездротові навушники.

Також не дуже порадувала користувачів камера iPhone 7. Судячи з презентацій, мабуть, очікування були завищеними, проте вони не виправдалися.

Купувати iPhone 7?

Безумовно, iPhone 7 і iPhone 7+ це сучасний, потужний, красивий смартфон, однак складно говорити, що в моделях конкурентів не реалізовано нічого схожого або кращого. Більше того, вирішуючи купити iPhone 7, треба розуміти, що оплачуючи покупку, ви віддаєте гроші не тільки за хороше залізо, але і потужну рекламну компанію.