Підключаємо через кабель

Використання проводового способу доцільно вдома, адже не завжди у вас потрібний кабель під рукою, а вдома з його пошуками проблем не виникне. Підключити телефон можна через USB або HDMI.

Найбільш популярний спосіб підключення – це через HDMI. Цей кабель володіє високою швидкістю передачі даних. Ви зможете на своєму телевізорі переглядати відео та слухати аудіозаписи з телефону! Але, звичайно, цей спосіб підійде тільки в тому випадку, якщо на телевізорі та смартфоні передбачений відповідний роз'єм.

За допомогою USB телевізор буде використовувати телефон в якості флеш-накопичувача, зчитуючи з нього презентації, відео і так далі. Кабель mini USB/micro USB вставте в потрібний вхід на смартфоні, другим кінцем – в USB-порт телевізора. Все, тепер можна використовувати телевізор в якості дошки для презентації! Тільки врахуйте – перед підключенням провідним способом і телефон, і телевізор попередньо вимкніть!

Підключаємо без проводів

Звичайно, існує спосіб підключення телефону до телевізора без використання кабелю. Заснований він на Wi-Fi технології передачі. Так що ви зможете без проводів переглядати файли з гаджета в будь-який зручний для вас час! Тільки таке поєднання можливе виключно з телевізором, який підтримує дану платформу взаємодії з інтернетом.

Отже, спершу скачайте на телефон спеціальний додаток, яке дозволить вам встановити бездротовий зв'язок. Вибирати треба виходячи від того, який виробник у вашого телевізора. Наприклад, для Panasonic треба скачати Panasonic TV Remote 2, для Samsung – Samsung Smart View. З'єднання вдасться за рахунок підключення обох приладів до точки Wi-Fi. На екрані гаджета програма просканує мережу, після чого воно виявить ваш телевізор.

Варто відзначити, що деякі пристрої на базі Android можуть підтримувати протокол Wi-Fi Miracast – він «віддзеркалює» те, що показується на екрані телефону. А якщо ви власник Айфона, то свій телефон ви можете підключити до телевізора за допомогою технології AirPiay. Для цього потрібно придбати спеціальну приставку.

Технологія Wi-Fi Direct забезпечує бездротове підключення, де не потрібно прив'язувати пристрій до домашньої мережі. Тільки і телевізор, і смартфон повинні підтримувати цю технологію для її запуску. Спочатку Wi-Fi Direct треба запустити на телефоні (відшукайте його в налаштуваннях «Бездротова мережа»). В меню телевізора процедуру повторіть. Коли телевізор виявить ваш смартфон, залишиться вислати запит на підключення.

Ось і все – напевно серед перерахованих способом підключення вашого гаджета до телевізора ви зможете відшукати підходящий для вас!