Щоб вибрати клавіатуру, яка вас не розчарує, для початку доведеться задуматися про те, дротова вона буде або бездротова. Перший варіант трохи дешевше, однак він не такий універсальний, оскільки в дорозі не дуже зручно розкладати гаджети, з'єднані проводами. Перевагою бездротової клавіатури також можна вважати зручність підключення, оскільки особливо складних налаштувань робити не доведеться, підключення клавіатури до планшета (якщо воно взагалі можливо) проходить практично в два кліка.

Пильну увагу доведеться звернути і на дизайн клавіатури. Як правило, для смартфонів та планшетів призначені клавіатури зменшених розмірів, але такою клавіатурою буде не дуже зручно користуватися людині з великими руками. У такій ситуації, можливо, краще вибрати так звану клавіатуру-чохол. Вона являє собою чохол-книжку для плашета, який вже вбудована клавіатура. Гідність такої клавіатури - компактність, зручність користування разом з планшетом. Недолік - неуніверсальність кожній клавіатури, її доведеться підбирати до планшета індивідуально і, можливо, саме до вашого планшету не підійде ні одна модель чохла-клавіатури, наявна на ринку.

До речі, ще один елемент дизайну чохла-клавіатури - матеріал власне чохла. Максимальною міцністю і солідним виглядом володіє чохол з натуральної шкіри, але він буде доріг порівняно з річчю з штучної шкіри або тканини.

Порада: якщо ви при покупці планшета плануєте купувати для нього і клавіатуру, зверніть увагу на моделі планшетів, які виробники відразу комплектують клавіатурою, а також моделі планшетів з клавіатурою-док-станцією. Останній варіант зручний ще й тим, що в док-станції є додаткова батарея.