Як встановити Pokemon Go в Росії

Вихід «Покемон Го» відбувся на початку липня 2016 року, але лише в невеликій кількості країн, але найбільш нетерплячі вже почали грати у Pokemon Go в Росії. На перший погляд це здається неможливим, оскільки офіційна дата релізу гри в країні – кінець липня-початок серпня, у зв'язку з чим скачати гру в AppStore і Play Market поки неможливо. Тим не менш, умільці вже з'ясували, як обійти це обмеження. У першу чергу потрібно вийти з поточного аккаунта iTunes і App Store на iOS або Google Android.

Створіть новий обліковий запис на вашому мобільному пристрої, щоб отримати можливість встановити Pokemon Go в Росії. При цьому в якості вашої країни потрібно вказати будь-яку з тих, де вихід «Покемон Го» вже офіційно відбувся, наприклад, Австралії чи США (зверніть увагу, що при цьому зміниться мова та інші параметри на мобільному пристрої). Після цього ви зможете скачати Pokemon Go в AppStore і Play Market. Але при цьому сама гра буде повністю англійською мовою, а деякі ігрові функції можуть бути недоступні для жителів Росії, тому бажано все ж дочекатися офіційного виходу гри в країні.

Як грати в Pokemon Go в Росії

Щоб успішно грати в Pokemon Go в Росії, необхідно мати постійне і стабільне підключення смартфона до інтернету, а також активну функцію GPS. При цьому якщо ви встановили гру через зарубіжний аккаунт, будьте готові до того, що сервера гри можуть працювати з обривами. При першому запуску гри ви вже отримаєте свого першого покемона з декількох на вибір (Чармандер, Бульбазавр або Сквиртл).

Щоб знаходити покемонів в «Покемон», досить запустити гру і дивитися на навколишній світ через екран камери смартфона. Можна просто ходити по місцевості і час від часу натикатися на різних покемонів, а можна застосовувати спеціальний отслеживатель, що показує, наскільки близько ви до того чи іншого монстра. Щоб знайти рідкісних покемонів, можна обстежити такі місця, як парки, площі й набережні.

Крім пошуку покемонів гра Pokemon Go дозволяє накопичувати досвід і розвивати своїх кишенькових монстрів, об'єднуватися в команди з іншими гравцями і битися проти опонентів на спеціальних аренах. Важливо звернути увагу на те, що уряд РФ вже виступило з проханням не порушувати закони при лові покемонів. Наприклад, зарпещено робити це в церквах і на кладовищах, на військових об'єктах, межі та ін.