Чим шкідлива гра Pokemon Go? Давайте розглянемо деякі аспекти, які не дуже порадують користувачів гри, так і цілі держави, в яких вона поширюється як дуже агресивний вірус...

Шкода гри Pokemon Go для рядових користувачів стає сьогодні очевидний кожному. В новинах і коментарях на форумах і тематичних сайту можна зустріти постраждалих від цієї гри або свідків цього процесу. Гравці почали потрапляти під машини, хтось покусаний собакою, а когось навіть забрали в міліцію. Причина очевидна - від великого бажання зловити рідкісного покемона, гравці бездумно лізуть в чужі двори, не дивляться по сторонах на дорозі, направляють телефон на людину, який не хотів би, щоб його сфотографували і т. п.

Ще один аспект - шкода гри гаманця користувача. Хоча гра умовно безкоштовна, для якнайшвидшого досягнення бажаного результату ігрові предмети для "прокачування" можна купувати за справжні гроші і ці витрати не так невеликі, як можна подумати. Ще один спосіб витягнути гроші з гравців - придбання приманок для покемонів. Гроші на приманки вже закладаються в бюджет підприємств торгівлі і громадського харчування - бари, ресторани, торгові центри та окремі магазини різної спеціалізації охоче підтримують інтерес користувачів таким чином, щоб підвищити свої продажі.

Це цікаво: вже не одне торгове підприємство оголосило про рекламних акціях, пов'язаних з грою Pokemon Go - вони пропонують знижки на товари та їжу, страховки для необережних гравців і т. п., тобто використовують Pokemon Go як вкрай ефективного інструменту продажів.

Шкода гри Pokemon Go для країни і найважливіших її інститутів поки розглядається тільки окремими конспірологи, але і ці думки неможна скидати з рахунків. Навіть не дуже розуміє в технологіях роботи гри і взаємодії серверної і клієнтської частини даного додатка, може уявити що буде, якщо власник гри дасть доступ до местоположениям і фотографій кожного гравця. Не менш цікавими будуть результати для самих серйозних організацій, якщо вони отримають можливість направляти гравців в цікавлять їх координати. Навіть якщо гравець буде фотографувати асфальт і власні черевики, за координатами, в яких він зміг або не зміг виявитися, можна зробити досить важливі висновки.

Це цікаво: в Москві за принципом гри Pokemon Go вже з'явився новий додаток, яке дозволяє побачити історичних персонажів.