1. Запасний телефон

Навіть якщо ви придбали новий, сучасний, наворочений смартфон, залиште свій старий гаджет лежати на полиці шафи. Він цілком може стати в нагоді в якості запасного телефону, якщо новий у вас вкрадуть або він зламається.

2. Запасна "читалка" або плеєр

Якщо ви багато читаєте в дорозі чи любите постійно слухати музику, візьміть не тільки новий смартфон, але і старий, який також покладіть актуальні для вас книги (музику). Цілком імовірна ситуація, що на новому гаджеті буде закінчуватися зарядка, в цьому випадку можна буде включити запасний.

Те ж стосується і радіо. Щоб марно не розряджати новий телефон, для прослуховування радіо можна взяти старий гаджет.

3. Будильник

Не купуйте будильник, а просто поставте старий смартфон біля ліжка. Ну а коли не спитися, можна буде з нього ж почитати або послухати музику, радіопрограму...

4. Диктофон

Часто і дуже важливо зробити звукозапис (типовий приклад - в конфліктній ситуації). В такому випадку не треба купувати диктофон або засмічувати пам'ять основного смартфона такого роду файлами.

5. Навігатор

Користь цього девайса очевидна, так що просто встановіть смартфон карти і вперед, прокладаючи шлях там, де ви ще не були.

І це тільки найпростіші способи використовувати старий смартфон, що не вимагають особливих знань або бажання розбиратися в налаштуванні апарату.