Ті, хто є власниками номерів Теле2, можуть у будь-який час поспілкуватися з представником служби інформації зі свого телефону. При цьому за з'єднання не будуть списуватися кошти.

Щоб зателефонувати оператору Тілі 2 з мобільного безкоштовно, необхідно набрати комбінацію цифр 611 і подзвонити на цей номер.

Після з'єднання розпочнеться трансляція корисної інформації від автоінформатора. Прослухавши її можна дізнатися про те, як:

Зовсім необов'язково прослуховувати всю інформацію, можна перервати її, натиснувши на кнопку 0. Якщо на лінії є вільний фахівець, то він моментально відповість на дзвінок. В іншому випадку доведеться трохи почекати.

Приємна особливість служби – зателефонувати до оператора Теле2 з мобільного безкоштовно можна навіть при мінусовому балансі.

Дзвінок оператора Теле2 з міського номера та з інших операторів

Якщо під рукою немає телефону з номером Теле2, а інформацію необхідно отримати терміново, можна скористатися єдиним багатоканальним номером 8 800 555 06 11. За багатоканальним номером можна зв'язатися з оператором Теле2, як з міського телефону, так і з мобільного, який належить сторонньому оператору.

Плата за дзвінок списується в залежності від обраного тарифу.

Якщо за цим же номером дзвонити з номера Теле2, то гроші за дзвінок списані не будуть. На багатоканальний номер можуть скористатися абоненти з будь-якого регіону країни. Він є федеральним і доступний для кожного жителя Росії.

Tele2 в роумінгу

Телефонувати Теле2 можна не тільки, перебуваючи в Росії, але й з різних країн Європи та Азії. Сьогодні цей оператор надає зв'язок в Казахстані, Білорусі, Узбекистані та інших державах, але багато хто не знає, як зателефонувати до оператора Теле2 з мобільного безкоштовно.

Якщо абоненту, який опинився в роумінгу, знадобилося зв'язатися з офісом компанії Tele2 і отримати консультаційну інформацію про зміну тарифного плану, списання грошей з рахунку, підключення нових послуг або будь-якого іншого питання, то для зв'язку з «живим» оператором передбачена міжнародна лінія +7 951 520 06 11.

Зв'язок з міжнародного номером для абонентів Tele2 буде безкоштовною. Крім того, зателефонувати на міжнародну лінію абоненти оператора можуть навіть при мінусовому балансі. Якщо виникла проблема і її рішення не вимагають терміновості, то можна скористатися підтримкою на офіційному сайті оператора або написати листа на пошту.

  • самостійно змінити тарифний план;
  • взяти обіцяний платіж;
  • налаштувати інтернет;
  • підключити різні сервіси;
  • отримати знижки на смс і дзвінки;
  • заблокувати/розблокувати СІМ-карту;
  • скористатися платними послугами.