Зовнішній вигляд

 

У перекладі з англійської «box» означає «коробка». І не даремно дану модель електроскутера назвали «BOXX», адже її зовнішній вигляд нагадує саме коробку, або, точніше, корпус комп'ютера. Покупцям пропонують на вибір 10 кольорів корпусу. Електроскутер створений з алюмінію найвищої якості, його вага - 55 кг Правильну прямокутну форму порушує зручне сидіння, здатне відкидатися, відкриваючи багажний відсік. Відстань від корпусу до землі становить 15 див.

Багатьох бентежить, що половина площі коліс ховається під корпусом: як же електроскутер повертає? Розробники запевняють, що турбуватися не про що. Колеса можуть розгортатися на 45 градусів, і цього достатньо для маневрів на міських дорогах.

Швидкість

Незважаючи на невеликі розміри і незвичайний зовнішній вигляд, BOXX на одному заряді здатний долати досить великі дистанції. Посильна дистанція і швидкість залежать від обраної комплектації. Всього їх три. BOXX E – базова модель – на одному заряді проїжджає 32 км зі швидкістю 45 км/год. Модель BOXX є більш потужною, її вистачає на 64 км зі швидкістю 56 км/год. Моделлю з повною комплектацією є BOXX M, яка може осилити близько 86 км на одному заряді, а швидкість її досягає 87 км/год. Для зарядки акумулятора потрібно 4 години.

Вартість

Ціна електроскутера залежить від обраної покупцем моделі. Модель Boxx E варто 2997$, Boxx - 3797$, Boxx M — 4987$.