1. Продати.

Можна, звичайно, розмістити оголошення про продаж старого працездатного комп'ютера в газеті або на електронній дошці оголошень, запропонувати його друзям і знайомим, однак треба розуміти - "відбити" гроші, сплачені за нього, не вийде.

Порада: перш, ніж призначати ціну за старий ПК, пошукайте аналогічні конфігурації на тому ж Авіто.

2. Віддати задарма.

Розмістивши оголошення на спеціалізованих сайтах, можна швидко позбутися від старого комп'ютера, вручивши його небагатого приватній особі або допомогти таким чином будинку престарілих, благодійної організації.

Але навіщо позбавлятися від техніки, яка може виконувати ще безліч функцій?

3. Використовувати як друкарську машинку або виконання інших простих завдань.

Не дуже потужний комп'ютер цілком може допомогти вам виконувати безліч завдань, таких як робота з документами, пошук інформації в інтернеті і т. п. Головне в цьому питанні - вибір правильного, тобто невимогливого до параметрів "заліза" програмного забезпечення.

4. Використовувати як файл-сервер або медіаплеєр.

Не викидайте старий ПК, а виділіть його під зберігання файлів - книг, фільмів, фотографій, тобто всього того, що займає багато місця. До такого сервера легко організувати віддалений доступ і ви зможете переглядати файли з новенького планшета або ноутбука.

До речі, зручно буде, якщо перенести торрент-клієнт на файл-сервер.

5. Использкйте старий ПК як принт-сервер, файрвол, роутер...

Якщо у вашому будинку кілька комп'ютерів, але тільки один принтер, підключіть цей принтер до старого ПК і налаштуйте загальний доступ. Тепер кожен зможе не бігати з флешками до комп'ютера з принтером або перемикати принтер на свій ПК, а відразу надіслати завдання на друк без всяких заморочок.

Не менш корисно встановити старий комп'ютер і для роздачі інтернету, в якості проксі-сервера і т. д.

Зверніть увагу! Якщо в будинку потрібні два продуктивних ПК, але немає грошей на купівлю другого, старий комп'ютер можна налаштувати як термінал для підключення до більш продуктивної машині.