Відповіді
 • Оплата послуги за допомогою електронного гаманця WebMoney.
  Цей спосіб буде легкий тим, хто вже здійснював платежі за допомогою цієї системи.
  Заповнюючи квитанцію вкажіть номер договору, логін і карту. Можна використовувати як R гаманець, так і Z гаманець. Гроші на рахунок провайдера поступлять вмить.
  2 крок
  Як сплатити супутниковий інтернет
  Яндекс.Гроші

  Оплата через "Яндекс.гроші".
  Зайдіть у свій гаманець і оформите переклад на рахунок провайдера. Виберіть вид платежу : продовження підписки або створення нової, не забудьте і про логін, номер супутника, карту.
  Підписка буде продовжена не довше чим через дві години.
  3 крок
  Як сплатити супутниковий інтернет
  СМС

  Оплата послуги з допомогою мобільного телефону через оффициальный сайт.

     У розділі "способи оплати" виберете розділ "оплата з мобільного телефону", введіть номер договору і номер телефону, з якого проходитиме оплата. Підписка буде продовжена в течії 10 хвилин.

      Оплата підписки через сайт провайдера (постачальника послуг). Спершу, поповните баланс в особистому кабінеті. Зробити це можна за допомогою платіжного терміналу QIWI або будь-якого іншого, що дозволяє здійснювати цю операцію. Для моментальної оплати підписки, можливо необхідно буде відправити сповіщення про платіж на особистий e - mail провайдера. У більшості випадків, гроші на рахунок потрапляють в течії найближчої години. Потім заходимо на сайт провайдера і оплачуємо вибраний тариф.

  Відповідь від Кобзар
  7 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу БІЗНЕС, ГРОШІ

Питання сайту