Відповіді
 •    У кожному регіоні є портал для запису до лікаря свій, його легко знайти, поставивши в пошуковій системі питання про запис в конкретному місті. А принцип роботи такого сайту однаковий скрізь. Правда деякі сайти вимагають реєстрації, а на інших досить вказати номер медичного полісу. Отже: заходите на сайт і вибираєте найближче лікувальне учереждение. Знаходите в розкладі лікаря до якого хочете потрапити і дивитеся час коли вам зручно прийти. Натискаєте "ЗАПИСАТИСЯ". Якщо є принтер, то удома роздруковуєте талон до лікаря.

         Якщо принтера немає, то талон вам роздрукують в реєстратурі лікувального учереждения. У нім буде вказаний час, прізвище і спеціальність лікаря, а також номер кабінету в якому йде прийом. Тому записавшись на прийом таким чином не треба довго сидіти в черзі і лаяти тих, хто проходить поза чергою, а прийти до часу вказаному в талоні і відразу потрапити на прийом.

      Якщо у вас є Універсальна Електронна Карта, то на прийом можна з будь-якого терміналу надання держпослуг. От і все. Усе це зробити неважко, але краще не хворійте.

  Відповідь від Марина
  7 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу Інше про здоров'я

Питання сайту