Відповіді
 •   Зазвичай розміри щук пов'язані з їх "мисливською" поведінкою. Так, невеликий щупак живиться майже постійно, після того, як вона схопила здобич, хижачка поспішає в укриття, де вже проковтує свою жертву. Щуки середніх розмірів зазвичай полюють із засідки, рідко покидаючи улюблені для полювання місця. Великі хижачки - ледачіші, вони мало рухаються і хапають усе, що може пропливати мимо.

    Зазвичай щука не прискіплива до їжі - вона здатна пожирати будь-яку рибу, дрібного водоплавного птаха, гризунів та ін.

     При лові цього хижака слід дотримувати ряд умов. Так, під час зимової риболовлі удача залежить від товщини льоду, оскільки щука дуже чутлива до звуків і шуму. Окрім цього, через тонкий лід вона може навіть бачити рибалку. Рибалити на щуку на будь-якій глибині дозволяє товщина льоду не менше 180 мм, а, приміром, якщо товщина льоду менше 150 мм. успішним може бути блеснение лише на глибині 3,5 - 4 м (і тільки в тих лунках, які були просвердлені не менше 30 хвилин тому)

       У зимовий час хижак зазвичай тримається на місцях скупчення малька. Це можуть бути класичні бровки, різкі перепади дна.
  Успішний лов щуки на заході і світанку. У пізній ранок і ранній вечір найбільш ефективний лов на живець. При лові хижака зазвичай використовують блеснение із змінним ритмом і частою зміною висоти підйому штучної приманки.
  Відповідь від Друг В.
  5 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу Полювання, риболовля

Питання сайту