Відповіді
 •       Найменший фотоапарат має розміри усього 2,5х2, 3х2, 5 см Мініатюрна камера під назвою The World Smallest Camera дає можливість не лише вести фотографування, але і знімати відео. Є і більше вдосконалена версія цієї камери Chobi Cam One із змінною оптикою.

     У The World Smallest Camera всього одна кнопка, але це вистачає для повноцінного управління апаратом. Щоб камеру включити, кнопку треба тримати натиснутою впродовж двох секунд, щоб вимкнути - утримувати в натиснутому положенні чотири секунди. Після включення апарату знімок робиться просто натисненням на кнопку, а щоб перейти в режим зйомки відео, у включеному стані камери кнопка натискається і фіксується в натиснутому положенні дві секунди.Карти пам'яті використовуються типу mircoSD, знімки на них зберігаються у форматі jpeg, відео - у форматі avi. Далі увесь знятий матеріал за допомогою USB -кабеля можна перенести на ПК або ноутбук. Зарядка йде через USB -порт.

      Ціна питання - всього 39 доларів, а доплативши ще 18 доларів, ви отримаєте фотоапарат разом з картою пам'яті на 8 Гб.

       Недолік The World Smallest Camera - немає можливості відразу подивитися знятий матеріал. Втім, на екранчику в один сантиметр важко буде що-небудь розглянути і сказати виходила фотографія або ні.

  Відповідь від Викуся
  8 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу Купівля, продаж апаратури

Питання сайту