Сьогодні існує дуже багато різних пристроїв для боротьби з доставучими комахами. Комарі, мухи, інші набридливо-небезпечні комахи встигли набриднути багатьом. Їх знищують за допомогою всіляких електротехнічних і хімічних засобів. Звичайно, вибір «вбивць комах» досить широкий, але у всіх є як плюси, так і мінуси. Самий великий мінус більшості таких засобів – небезпечність для людей і тварин.

Ultimate Mosquito Killer є інноваційним пристроєм, який працює з освітлювальним приладом Pest Control LED Bulb. Цей новий борець з комарами дуже простий у використанні, дуже зручний, безпечний для оточуючих. Ну а головне – виконує роль звичайної лампочки!

У Ultimate Mosquito Killer дуже простий принцип дії. Пристрій створює світіння, що приваблюють комах. У «уничтожителе» (розташовується над LED елементом) вбудований інший світильник – він створює ультрафіолетове світіння. Комахи, підлітаючи досить близько, отримують електричний розряд, який безпечний для людей. Але все-таки до небезпечної ділянки лампочки при всьому бажанні людина і не доторкнеться – особливість конструкції лампи не дозволяє цього. А ще від лампи не виходить неприємного запаху.

Високу енергетичну ефективність освітлювача теж можна назвати важливою перевагою. Гаджет при роботі споживається 10 Ват електроенергії. Ставиться лампочка за пару секунд – впоратися з її установкою просто! Досить вкрутити світильник замість лампочки, яку ви використовували раніше.

Звичайно, комусь простіше користуватися липкими стрічками від мух і спеціальними розчинами від комарів, але багато хто вже по достоїнству змогли оцінити ефективність лампи, вбиває комах!