Шановний користувач! Портал "adverts.org.ua" (далі - FORUM-портал) - відкритий, вільний довідник тем і відповідей. Ви можете піднімати тему або ділитися знаннями, відповідаючи на теми інших. Будь ласка, дотримуйтеся нижченаведених нескладних правил перебування на нашому сайті:

1. Дотримання законодавства. Ви зобов'язані дотримуватись чинного законодавства України. Це стосується як розміщення питань і відповідей, так і особистого спілкування з учасниками обговорення, розміщення зображень, відео, текстової та іншої інформації, яка може бути захищена авторськими правами. Будь-яка інформація, котру ви розміщуєте на даному порталі автоматично стає власністю сайту FORUM-портал.

2. Умови реєстрації, розміщення тем і відповідей. Заборонена реєстрація більше одного ніка на користувача. Забороняється реєстрація ніків, що містять нецензурщину, порушення закону, мають двояке тлумачення; що складаються з менш ніж 2-х і більше, ніж 15 символів; що складаються з більш, ніж 2-х слів; містять текстову нісенітницю і спецсимволи. Забороняється розміщення тем і відповідей, що містять нецензурщину, непристойності, прямо або побічно порушують чинне законодавство, або прямо чи опосередковано спонукають до їх порушення; питання і відповіді - безглузді по суті, не несуть ніякого смислового навантаження. За дані порушення вам може бути обмежено або закрито доступ на наш сайт.

3. Норма поведінки. Просимо вас бути коректним і ввічливим при користуванні нашим сайтом. У нас заборонено хамство, образи, некоректне і грубе поводження, всякого роду пряме або непряме приниження особистої гідності будь-якого користувача. Будьте коректними та з розумінням ставитеся до можливого негативної поведінки іншого користувача - не піддавайтеся на провокації. Найкраще в даному випадку - поскаржитися на поведінку користувача адміністратору, ніж відповідати хамством на хамство. Користувач, викритий в хуліганстві негайно блокується без можливості відновлення облікового запису.

4. Спілкування на сайті. Будь ласка, заздалегідь сформулюйте питання Дотримуйтесь загальноприйнятого правила - бути лаконічним. Якщо ви сумніваєтеся в законності своєї теми - краще не піднімати її. Якщо ви вважаєте за необхідне - розмістіть в відповідному полі форми теми свої пояснення.

5.  Боротьба з порушеннями. Якщо ви побачили некоректне поводження користувача, інформацію (тема, відповіді, яка порушуює законодавство, що містять непристойності і агресію, рекламу (спам) - будь ласка, повідомте адміністрацію.

6. Попередження! Будь ласка, пам'ятайте! Всіма порадами, рецептами та іншою інформацією, отриманою на даному сайті, ви користуєтеся виключно самі, добровільно, на свій страх і ризик. Сайт FORUM-портал! НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за наслідки використання інформації, розміщеної на сайті. Будьте розсудливі і користуйтеся порадами та іншою інформацією виключно після очної консультації з профільним фахівцем (наприклад - лікарем)!

7. Правила. Справжні правила можуть бути змінені, скорочені або доповнені в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь ласка, регулярно знайомтеся з ними!

Бажаємо приємного спілкування!

 

Питання сайту