Відповіді
 • 1. Вивчите форму своєї стопи, отримавши відбиток на папері. Відомі бренди випускають моделі під певний вид ноги, зважаючи на плоскостопість, низький підйом, клишоногість.

  2. Контролюйте зміну розміру, вимірюючи ступню 2 рази в рік. Звертайте увагу не на розмір, вказаний на парі, а як вона "сидить".

  3. Купівлю потрібно здійснювати до кінця дня, коли спостерігається деяка набряклість. Вибір буде зроблений по максимальних параметрах.

  4. Приміряйте з тими шкарпетками, які самі використовуєте для бігу або прогулянок, а також з ортопедичними устілками, якщо користуєтеся і ними.

  5. Не розраховуйте, що пізніше розносите, поки що, трохи тісну пару. Взуття для ходьби і бігу повинне відразу сидіти ідеально. Пройдіться по магазину, щоб переконатися, що усе нормально.

  6. Орієнтуйтеся на "правило великого пальця". Відстань між кінчиком великого пальця ноги і краю взуття в ідеалі складає зразкову ширину великого пальця, приблизно, 1.2 см Місця усередині має бути достатні, щоб підібгати усі пальці. П'ята повинна входити щільно, не вискакуючи при русі. Верх не повинен давити.

  7. Не прагнете до універсальності і купите дві різні пари. Для ходьби вибирають жорсткішу підошву, для бігу - гнучку з додатковими вставками, пом'якшувальними удар об грунт.

  8. Звертайте увагу на пропоновані "навороти". Штучки, як пружинки, і прозорі вставки з повітрям, гелем або фреоном - для додаткового гасіння ударів, але і погіршують зчеплення із землею. Функція накачування язичка дозволяє досягти кращого облипання ступні.

  9. Міняйте взуття у міру зносу: як тільки задня частина каблука зношується, пара стає незручною, погано підтримуючи ступню.

  10. Купуйте добротне і якісне спортивне взуття "під себе", не орієнтуючись на віяння моди або надмодний стиль, що рекламується кумиром.

  Відповідь від Луцюк
  6 роки тому
  0 0
Схожі теми
Теми з розділу Інші спортивні теми

Питання сайту