Загрузка...
 
Loading...
 
Loading...
 
Loading...
 

Відповіді
 •    Насамперед потрібно відрізувати голову у щуки. Відступивши від зябрових кришку пару сантиметрів гострим ножем робимо надріз під нахилом, від спини до черева. Щоб надалі вона ефектно виглядала, потрібно відкрити хижачці лягти і акуратно вставити в неї дерев'яний брусок.

        Щедро посипаємо сіллю і кладемо в каструлю або відро, заздалегідь насипавши на дно сіль. Ставимо в прохолодне місце на пять-шесть днів.

         Після цього дістати щучью голову. Обережно витягнути брусок і добре промити голову і пащу. Покласти у відро або таз з водою вимочуватися впродовж 5 годин. Це робиться для того, щоб надалі на опудалі не виділялася сіль. Видаляємо очі і зайве м'ясо.

      Дістати з води і промокнути щучью голову паперовим рушником. Знову вставити дерев'яний брусок в пащу, поставити сушити на шість днів в провітрюване місце.

       Акуратно витягнути брусок з пащі не пошкодивши шкірі і зуби хижачки. Якщо є погрішності на шкірі то можна підфарбувати гуашшю, відкриті зябра теж пофарбуємо в червоний колір. Очі вирізуємо з оргскла або прозорої пластмаси (від пляшки) під форму очних ямок і розфарбовуємо. Вклеюємо безцветным "моментом". Покрити на два рази меблевим лаком.
  З фанери вирізувати підставку для опудала, покрити лаком і приклеїти моментом щучью голову. Для спец ефекту можна в пащу вставити світлодіод на батареї, а вимикач непомітно провести під зябра.
  Відповідь від Друг В.
  6 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми
Теми з розділу Полювання, риболовля

Питання сайту