Відповіді
 •     Бувалі водії говорять що перед поїздкою необхідно з'їсти більше білого шоколаду, але як це працює і хто перевіряв, науці доки не відомо. Куди краще використовувати жувальні гумки, засоби для полоскання рота і засіб "Антиполіцай", ці засоби маскують запах ароматичними концентратами.

     Порада від бувалих свідчить, що надмірно сильно дути в алкотестер не можна, оскільки основна маса пари алкоголю знаходиться на дні ваших легенів, дміть злегка, так щоб алкотестеру вистачило повітря на аналіз, і перш ніж дути наберіть більше тверезого повітря в рот, і спробуйте видути тільки його.

     Поки їсте п'яним, відкрийте в машині усі вікна, щоб провітрити салон, ну і себе. Це дуже важливо, адже якщо навіть Ви обдуріть алкотестер, але не обдуріть співробітника ДАІ, то він має право зажадати від Вас здачі крові на аналіз, це обдурити цей метод перевірки неможливо. Перші 15 хвилин після вживання алкоголю, алкотестер покаже максимальний результат, із за того що залишки алкоголю залишаються в ротовій порожнині. Так само є ряд продуктів які вбирають запахи і пари алкоголю : кавові зерна, активоване вугілля, сушений лавровий лист, часник - їх досить пожувати.

  Відповідь від Николай
  7 роки тому
  0 0
Будь ласка, зареєструйтесь і / або увійдіть для розміщення теми та відповідей. Клацніть щоб увійти
Схожі теми

Питання сайту